Bonucci pritet si hero në Milano

0
SHPËRNDAJE


Seria A / Mbrojtësi, Leonardo Bonucci ditën e sotme ka mbërritur në Milano ku edhe do të kryej testet shëndetësore.

Ai ishte lojtarë i ekipit të Juventus por që këtë merkato verore u transferua te ekipi i Milan, pas disa tratativash Bonucci firmosi kontratën për shifrën e 40 milionë eurove , duke u larguar në rrethana ende të paqarta nga Juventus.

Tifozët Kuq e Zi e pritën e futbollistin me shumë brohorima dhe të gëzuar, madje sa nuk u hodhën mbi makinën e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.