Boshnjaku Nurković pritet ngrohtë në Drenas

0
SHPËRNDAJE

14572283_899087263559267_6752118005753696174_nNë stadiumin e Drenasit, aty ku luan ndeshjet e veta Ferronikeli, kanë nisur stervitjet e ekipit Përfaqësues të Kosovës dhe një ndër lojtarët për të cilët publiku ka treguar më tepër kureshtje ka qenë portieri nga Bosnja, Adis Nurkovic. Mesa mësohet nga mediumet kosovare, 30 vjecari që luan në ligën e dytë boshnjake la përshtypje të mira, madje u duartrokit ngrohtësisht nga shikuesit e pranishëm në stërvitje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.