Brazil/ Paulinjo dëmton ylllin e skuadrës në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

Brazil/  Neymar vendosi që gjatë verës të transferohej te skuadra e PSG duke lënë Barcelonën dhe shokët e skuadrës Messi dhe Suarez. Pas largimit të tij blaugranët forcuan mesfushën me një tjetër brazilian, Paulinhon, i cili ka luajtur shumë pak deri tani, por edhe ai e ka gjetur rrugën e rrjetës.

Së fundmi në mediat spanjolle qarkullon një lajm se Paulinho ka dëmtuar Neymarin në stërvitje. Ylli i PSG ka lënë stërvitjen përpara shokëve të skuadrës, dhe rrezikon që të mungojë në sfidën e radhës ndaj Bolivisë.

Më të gëzuar nga ky dëmtim padyshim janë tifozët e Barcelonës, të cilët e urrejnë pas largimit të papritur.

Pamje nga stërvitja e Brazilit. Demtohet Nejmari

S'KA KOMENTE

Comments are closed.