Brazilania HOT bën arbitren

0
SHPËRNDAJE

ShowBIZ/ Suelen Mayara është një asiste në divizionin e parë në Brazil të njohur si Paulista Championship. Bukuroshja e njohur po vuan një dëmtim, por kjo nuk e pengon që të ushtrojë profesionin e modeles, si dhe të jap mësim në një shkollë.

“Kam pasur një dëmtim, dhe nuk mund ta kaloja testin fizik. Jam rikthyer që nga muaji shkurt dhe do të jem e gatshme në fillimin e sezonit të ri”, tregon ajo për Uol Esporte,Albeu

Profesioni i modeles në fakt e ka bërë shumë të famshme,teksa ka shumë ndjekës në rrjetet social dhe shpesh bëhet pjesë e mediave rozë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.