Brazili nuk fiton dot në “shtëpi” (video)

0
SHPËRNDAJE

Edhe pse arriti shumë shpejt të shkonte në epërsinë e dy golave pas shënimit nga Douglas Costa në ‘1 dhe Renato Augusto ’26, djemtë e Dungës nuk dolen dot me fitore nga stadiumi i Recifes pasi Cavani në ’31 dhe Luis Suarez ’48 barazpeshuan gjithcka në 2-2. Gjërat mund të shkonin edhe më keq për Selecaon por në fund ekipet ndanë pikët duke qëndruar të dyja në katërshen e parë që siguron një kualifikim direkt drejt kampionatit të ardhshëm botëror.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.