Brazili ruan kreun, Argjentina i kthehet fitoreve (video)

0
SHPËRNDAJE

Messi shënoi në ’10 duke i celur rrugën Argjentinës që edhe falë dy asistëve të tij për Pratto dhe Di Maria, realizuan një fitore bindëse 3-0 ndaj Kolumbisë. Nuk gaboi Brazili që fitoi 0-2 ndaj Perusë me gola nga Gabriel Jesus dhe Augusto ndërsa Kili mundi Uruguajin 3-1. Alexis Sanchez shënoi dy herë për vendasit si dhe Vargas ndërsa Cavani kishte kaluar në avantazh 0-1 në ’17 miqtë të cilët në fund humbën edhe një penallti me anë të Luis Suarez.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.