Braziliani Da Luz te Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

da luzNë miqësoren që Skënderbeu luajti ndaj Makabi Haifa, për korcarët luajti në fundin e takimit edhe braziliani Serxhio Da Luz.

Sulmuesi ka lujtur më parë në Kosovë, ku është aktivizuar me skuadrën e Hajvalisë.

Ai ëshët vëzhguar në ndeshjen e djeshme nga trajneri Agostineli, dhe në ditët në vijim do të mësohet për të ardhmen e Da Luz te korçarët.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.