Braziliani Djair Veiga, fjalët e para si korçar (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

veiMesfushori brazilian Djair Veiga ka zhvilluar të premten edhe seancën e parë stervitore me Skenderbeun. Menjëherë,.24-Vjeçari ka shfaqur cilësi tëe mira që në diten e pare me grupin e lojtarëve në dispozicion të Josës. Ndërkohë që i pyetur ne lidhje me trasferimin e tij në Korçë, ai ka deklaruar: “Jam mjaft i lumtur që ndodhem këtu. Do jap maksimumin për të justifikuar besimin e trajnerit dhe të klubit. Skënderbeu është një hap i rëndësishëm në karrieren time. Do ta shfrytëzoj sa më mirë këtë shans”. Për ta njohur me mire se për ç’lojtar bëhet fjalë, ndiqni videon:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.