Breitner: Bayern kualifikohet dhe dominon

0
SHPËRNDAJE

paul-breitner-tips-india-to-become-big-in-football-in-two-decadesIsh-lojtari i Bayern Munih dhe Gjermanisë, Breitner parashikon një kualifikim pa probleme të skuadrës bavaraze. : “Jam shumë i sigurtë se asnjë skuadër nuk e ka dominuar Juventusin si Bayern në ndeshjen e parë në Torino. Jam i bindur se do të luajmë një ndeshje të madhe dhe do të arrijmë kualifikimin pa problem. Barazimi në ndeshjen e parë ishte rastësi. Mungesat e tyre s’do ndikojnë, kush do që të luaj do të përfaqësoj Juventusin dhe përqendrimi i tyre është i njejtë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.