Bruno Dita, dëmtimi që shqetëson

0
SHPËRNDAJE

Bruno DitaËshtë dëmtuar ndaj Partizanit dhe tashmë është në ankth jo vetëm ai, por edhe Teuta. Bruno Dita, një nga pikat më të forta të durrsakëve ka pësuar një dëmtim, i cili pret kontrollohet e detajuara mjekësore për tu kuptuar saktësisht. Shpresojmë të mos jetë asgjë serioze, por lojtari ka ndjerë dhimbje të forta për këtë arsye u detyrua të lërë edhe fushën e lojës. Shumë shpejtë do të merret edhe përgjigja konkrete.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.