Bruno Telushi kërkon ndjesë për kartonin e marrë ndaj Teutës

0
SHPËRNDAJE

15317957_887361911399936_7721103040065107611_n

E tha menjëherë pas fitores në Durrës, por Bruno Telushi duket se po e vuan shumë kartonin e verdhë që mori ndaj Teutës.

Ishte kartoni i tretë sezonal, ç’ka do të thotë se mesfushori nuk do të jetë në dispozicion të Flamurtarit për ndeshjen e rëndësishme të së hënës, kundër Tiranës.

Për këtë arsye, kapiteni ka përdorur faqen e vet në Facebook për të kërkuar sërish falje, siç është edhe më poshtë, duke u drejtuar me një letër të hapur tifozëve, skuadrës dhe drejtuesve të klubit. /minuta90.com/

bruno-telushi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.