Buffon-D’Amico presin një fëmijë

0
SHPËRNDAJE

 

gigi-buffon-ilaria-damico-4Tek sa janë fotografuar në brigjet toksane në pushime, duket qartë se e dashura Ilaria D’Amico e portierit të kombëtares së Italisë dhe Juventusit, Bufon, pret një fëmijë.ilaria_damico_gigi_buffon_passione_baci_carezze_pancino_645

Mediat italiane bëjnë të ditur se mikesha e Bufonit është në muajin e tretë të shtatëzanisë.194165

Më parë Bufon ka qenë i martuar me modelen çeke Alena Seredova, martesë e cila është konkretizuar edhe me fëmijë, por që çifti prej kohësh është divorcuar.gigi-buffon-e-ilaria-damico

S'KA KOMENTE

Comments are closed.