Bukuroshja Anara, tjetër tifoze kundër Shqipërisë (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Edhe pse ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri i saj, Samir Nasri, Anara Atanes do të vazhdojë të bëjë tifo për Kombëtaren franceze në Euro 2016. Dihet se në grupin e Francës bën pjesë edhe Shqipëria, dhe natyrisht që Anarën do ta kemi kundër.

1-2 2-anara-atanes-samir-nasri 49-1 anara-atanes-nude-photos-5 Anara-Atanes-wag atanes2 t368841

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.