Bundesliga, Mavraj ndal Dortmundin, rishfaqet Bajerni që njohim (video)

0
SHPËRNDAJE

90 minuta të plota dhe pozitive për Mërgim Mavrajn e Koëln, asnjë minutë për Amir Abrashin që qëndroi në stol në fitoren e Freiburg.

1

S'KA KOMENTE

Comments are closed.