Bunjaki kërkon tjetër futbollist të Kombëtares së Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

downloadVetem pak kohe pasi beri publike deshiren per te pasur Milot Rashicen nen fanellen blu e verdhe te Kosoves, trajneri Albert Bunjaki i ben thirrje Alban Mehes qe te luaje per ekipin e perfaqesueses se drejtuar prej tij. Madje ai shkon edhe me tej duke thene se Meha ka qene prej kohesh nen vezhgimin e tij por prioritet i atehershem kane qene ndeshjet zyrtare kualifikuese te Shqiperise.

“Albani ka qene ne planet e mia,  por Shqiperia ka qene prioritet pasi ka pasur kualifikueset,” – u shpreh Bunjaki qe kohet e fundit eshte munduar te “rekrutoje” edhe Adnan Januzajn e Besart Berishen. Do te jete me te vertete interesante per te pare se kush do ti pergjigjet pozitivisht ngjyrave te Kosoves nese ajo njihet me te drejta te plota nga UEFA dhe FIFA muajin e ardhshem.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.