Bunjaku i hap dyert Adnan Januzajt

0
SHPËRNDAJE

Albert-Bunjaku-KSAdnan Januzaj mund të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës dhe këtë e kanë bërë të ditur mediat belge.

Mesfushori istogas nuk po gjen hapësira tek Belgjika, ndërsa në gazetat belge kanë shkruar se ai do të luajë për Kosovën.

Ndërkohë trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku ka folur për Tribuna Channel duke deklaruar se Adnani i ka dyert e hapura te Kosova. /Telegrafi/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.