Bunjaku shpall listën anti-Turqi, ka emra të rinj

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, ka thirrur shumicën e futbollistëve të mëparshëm dhe emra që priteshin por jashtë ka ngelur papritur Celina që po shkëlqen në Hollandë, ndërsa pritet me interes debutimi i ish-kuqezinjve Vojvoda dhe Aliti. Ja lista:

14705070_1498404793509841_7302929456862068736_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.