Burak Yilmaz pranë kalimit në Premier League

0
SHPËRNDAJE

yilmazSulmuesi turk i Galatasarayit Burak Yilmaz është pranë transferimit në Premier League. West Ham është gati të ofrojë 8 milionë euro për të siguruar shërbimet e tij dhe mesa duket Galatasaray nuk do të bëhet pengesë për ambicjet e futbollistit. Një sinjal më shumë për transferimin e sulmuesit në Angli është dhe fakti se në ndeshjen e luajtur të shtunën kundër Sivasspor ai nuk ishte titullar por u aktivizua vetëm në pjesën e dytë të lojës duke shënuar edhe një gol për skuadrën e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.