Burreli-Besëlidhja luhet pa tifozë, policia nuk merr përsipër ndeshjen.

0
SHPËRNDAJE

Kategoria Parë/ Komisariati i Policisë së Burrelit me anë të një komunikate njofton Drejtorinë e Policisë Lezhë që nesër Dt 19-09-2015 në Stadiumin e Burrelit “Liri Ballabani ” nuk do jenë prezent asnjëra palë e tifozerisë, as ajo vendese po ashtu dhe ajo mike. Një gjë e pritshme kjo pasi prej ditësh po qarkullonte ky lajm. Policia e Burrelit ishte shprehur më parë se nuk do të ndërmerrte përsipër këtë ndeshje, dhe tashmë ka ardhur edhe konfirmimi zyrtar. Pavarësisht se ky stadium ka qënë prej vitesh në rregull me liçensimin, këtë sezon drejtuesit e Policisë Burrel shprehen se ai nuk plotëson kushtet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.