Busiç e duan në Korçë

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu është hedhur në sulm për të mbushur boshllëkun e lënë bosh nga sulmuesi shkodran Hamdi Salihi.

Sipas asaj që shkruan “Sport Ekspres” dhe disa burimeve të sigurta të minuta90.com, Skënderbeu po mendon t’i rrëmbejë sulmuesin kroat Flamurtarit Tomislav Busiç.

Këtë sezon me vlonjatët, kroati ka luajtur 24 ndeshje, teksa ka arritur të shënojë edhe 10 gola. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.