Buzëqesh Josa, Salihi ia mundëson atë

0
SHPËRNDAJE

20160415_164743

Salihi është bashkuar me grupin, ky është një lajm që qetëson jo vetëm Josën dhe stafin e tij, por të gjithë tifozët bardhekuq. Duket se shkodran autor i  24 golave ka lënë pas problemet dhe do të jetë i gatshëm për ekipin në ndeshjen e javës së 30-të ndaj Tërbunit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.