Bylis-Dede, nuk “flasin gjuhën” e përbashkët

0
SHPËRNDAJE

 

largea_nevil-dede1361264496Pritej të ishte Nevil Dede trajneri i ri i Bylisit, por palët nuk kanë rënë dakord mes tyre. Nuk bëhen të qarta arsyet e mos arritjes së akordid, por pas Ilir Dajës, edhe Dede nuk ka mundur të firmos për Bylisin. Tashmë pankina e Bylisit me shumë mundësi mund të drejtohet nga Hulian Rubio, spanjoli që më parë ka drejtuar Tiranën dhe Flamurtarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.