Bylis – Dinamo, sfida e “hakmarrjes”

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e  Bylisit ka lëshuar sfidën me anë të facebook. Në faqen zyrtare të klubit mallakastriot është bërë publik qëndrimi i klubit, i cili bënë të ditur se ekipi i Dinamos ka toleruar apo ka qenë dashamirës ndaj Lushnjës javën e kaluar. Ndaj dhe në Ballsh do të jetë një takim i vështirë, pasi brenda ka edhe nuanca “hakmarrje”.

Ndeshja do të luhet ditën e premte në stadiumin “Adush Muca”. Bylisi kërkon fitore për t’i qëndruar nga pas Lushnjës, ndërkohë që Dinamo pikë shprese në garën e mbijetesës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.