Bylis kundër gjyqtarëve dhe i vë kushte FSHF-së!

0
SHPËRNDAJE

Sfida më e nxehtë e ditës është ajo në mes të Bylisit dhe Flamurtarit.

Ballshiotët i kanë kushtuar rëndësi të madhe kësaj sfide dhe janë duke bërë të gjithë përgatitjet për të dalë me fitore.Bylis1-696x957

Nga ajo çfarë shkruan Sport Ekspres, Bylisi ka bërë kërkesë me shkrim në Federatën Shqiptare të Futbollit duke kërkuar që arbitri Lorenc Jemini të mos zgjidhet për sfidën që do të zhvillohet sot në “Adush Muça”.

Në kërkesë është edhe  emri i Andi Koçit që për arsye të njëjta me Jeminin nuk preferohet.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.