Bylis mposht Elbasanin në miqësore

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësoret/ Bylis ka arritur të mposhtë Elbasanin në një ndeshje miqësore me rezultatin 3-0. Ka qënë një ndeshje e dominuar krejtësisht nga ekipi ballshiot, që ka qënë dukshëm në nivel më të lartë se kundërshtarët. Nga ana e tyre verdheblutë kanë qënë të pafuqishëm, pasi kanë qënë me lojtarë të rinj. Ndeshja është zgjidhur qysh në pjesën e parë, teksa dygolëshi i Pepës dhe një gol i Mbellës kane vulosur sfidën, ku në të cilën në pjesën e dytë nuk u shënua asnjë gol.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.