Bylis pa Dukic ndaj kampionëve

0
SHPËRNDAJE

 

Dukic dhe Masato ne duel.
Dukic dhe Masato ne duel.

                                                                 

Mbrojtësi i djathtë Dusko Dukic, do të mugon në sfidën e rradhës ndaj Skënderbeut për skuadrën e Adnan Zildzovic. Nr.2 i Bylisit ka plotësuar në 3 numrin e kartonëve të verdhë në ndeshjen e tensionuar ndaj Lacit. Ai është një nga pikat më të forta të prapavijës ballshiote dhe mungesa mund të ndihet jo pak. Gjithsesi, stafi teknik po merr masat për zëvëndësuesin e denjë të 29-vjecarit në krahun e djathtë të prapavijës.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.