Bylis paralajmëron gjyqtarët: Me ne nuk talleni më!

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Bylisit ka paragjykuar treshen e gjyqtarëve dhe e ka paralajmëruar me anë të facebook zyrtar. Sipas klubit ballshiot gjyqtari i sotëm Beqiri i ka mohuar edhe 11-metërsha më parë ndaj Lacit. Ndaj duhet të kenë kujdes dhe mos të tallen më me investimet e ballshiotëve.

Lexoni të plotë deklaratën e tyre pak minuta më parë.

bylis (2)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.