Bylis, prezantohet mbrojtësi Diakite

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Pasi arriti të firmoste me mbrojtësin Abdelaye Diakite, tashmë Bylis ka prezantuar zyrtarisht lojtarin. Presidenca ballshiote nuk ka humbur kohë që lojtari të bashkohet me skuadrën, duke parë edhe nisjen e vështirë të sezonit nga ana e tyre. Diakite do të mbajë numrin 18 në fanellë, dhe pritet të bashkohet ditën e nesërme me skuadrën në Pogradec, dhe të jetë i gatshëm për trajnerin Canaj në ndeshjen e rradhës në kampionat, ku Bylis duhet të bëjë patjetër kthesën pas dy humbjeve rradhazi në kampionat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.