Bylis rikthen Ledjon Muçajn në ekip

0
SHPËRNDAJE

Ledjon Muçaj
Ledjon Muçaj
Superiorja/ Ekipi i Bylis ka bërë një tjetër transferim në merkato, teksa ka riktnyer në ekip mesfushorin Ledjon Muçaj. Këtë lajm e ka bërë publik faqa zyrtate e klubit ballshiot në Facebook. Muçaj ishte pjesë e Bylis në sezonin e kaluar në Kategorinë e Parë, ku dha kontributin e tij që ekipi të rikthehej në Superligë. Pas përfundimit të sezonit ai u largua nga ballshiotët, por tani duket se ka rigjetur sërisht gjuhën e përbashkët me drejtuesit e ekipit dhe ka kompletuar rikthimin e tij. Ledjon Muçaj do t’i bashkohet skuadrës ditën e sotme në Pograded, ku Bylis po stërvitet aktualisht.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.