Bylis, shqetëson edhe Julian Brahja

0
SHPËRNDAJE

 

Juljan Brahja
Juljan Brahja

Pas mungesave të shumta që do të ketë në repartin e prapavijës skuadra ballshiote pas ndëshkimeve të shumta në ndeshjen e Vlorës me kartonë të verdhë e të kuq, tashmë për të besuarit e Adnan Zildzovic, vjen edhe një tjetër problem.

Ekipi i Bylis gjatë një ndeshje
Ekipi i Bylis gjatë një ndeshje

Julian Brahja, mbrojtësi me ekspriencë që po paraqitet në mënyrë dinjitoze në Ballsh, ka pësuar një dëmtim ndaj Flamurtarit dhe si pasojë mbetet në dyshim aktivizimi i tij përballë Vllaznisë, në një ndeshje të rëndësisshme për Bylisin në luftën e mbijetesës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.