Bylisi fiton miqësoren e rradhës ndaj Pogradecit

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësore/ Ekipi i Bylis ka fituar miqësoren e rradhës përballë ekipit të Pogracit. Ekipi i drejtuar nga Agim Canaj po zhvillon fazën përgatitore në qytetin liqenor, dhe kjo është miqësorja e dytë me ekipin e drejtuar nga Stojku. Në ndeshjen e parë skuadrat barazuan 2-2, teksa këtë rradhë ekipi ballshiot ka fituar me rezultatin minimal 1-0. Ndeshja ishte mjaft e fortë, gjë që te cilën e tregon edhe rezultati, pavarësisht se të dy ekipet aktivizuan shumë lojtarë të ardhur në merkato.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.