Caktohet arbitri i Lokomotiva-Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

imageEuropa League/ Është përcaktuar edhe arbitri i ndshjes Lokomotiv Moscow – Skënderbeu. Ai do të jetë 34-vjeçari Izraelit Orel Grinfeld, i cili në arenën Europiane është pa eksperiencë, teksa ka drejtuar vetëm një sfidë në Europa League. Ai do të ndihmohet nga bashkatdhetarët Dani Krasikov, Nisan Davidi, Liran Liani dhe Daniel Bar Natan. Kjo pesëshe arbitrash do të vendosë drejtësi në stadiumin “Lokomotiva” të Moskës, teksa kampionët shqiptarë të Skënderbeut do të sfidojnë ekipin rus të Lokomotivës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.