Caktohet data dhe ora e sfidës Teuta – Partizani

1
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Përcaktohet se kur do të luhet ndeshja e rradhës në kampionat mes Teutës dhe Partizanit. Kjo përballje është vendosur për të luhet ditën e dielë më datë 21 Mars në orën 17:00. Ndeshja mes dy skuadrave që këtë sezon kanë një ecuri të shkëlqyer do të luhet në “Niko Dovana”, aty ku sfida e fazës së parë përfundoi me rezultatin 0-1 për të kuqtë, të cilët në atë periudhë mbanin vendin e parë në renditje. Teuta po tregon se ndodhet në një formë të shkëlqyer dhe pretendon Europë, teksa Partizani mbetet në luftë për titullin kampion.

1 KOMENT

Comments are closed.