Cana: Duhet të korigjojmë gabimet

0
SHPËRNDAJE

De Biasi dhe Lorik Cana

De Biasi dhe Lorik Cana

Në konferencën për shtyp pas ndeshjes vec trajnerit De Biasi ka folur edhe kapiteni Lorik Cana. Lojtari i Nantes në Francë ka evidentuar gabimet e skuadrës, të cilat vijnë sipas tij edhe nga euforia e kualifikimit. Por këto gabime duhet të modifikohen në vazhdimësi: “Në fillim gabuam të gjithë, jo vetëm reparti mbrojtës. Mbase kemi pak eufori nga kualifikimi. Në pjesën e dytë ishim më kërkues sepse edhe trajneri na e kërkoi dicka të tillë. Jemi gati për Europianin “Francë 2016”, por sigurisht duhet të rregullojmë disa gabime deri atëherë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.