Canaj: Fajin mbi mua në fillim

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ “Laci është një ekip i konsoliduar. E pata thënë edhe më parë. Ata janë të forta psikologjikisht. Bëmë zëvëndësime nga krahët. Por na ndëshkuam. Ishte një lojë e barabarta, mund të kishim kaluar në avantazh me Pepën dhe Hoxhajn. Ne nuk besuam deri në fund, se patëm këtë psikologji. Kemi problem në vijën e sulmit, Ronaile nuk është në gjendjen e duhur fizike. Shpresojmë t’na vij në formë e t’na shërbejë. I besuam skuadrës që barazoi me Tiranën. Patëm rënie fizike nga krahët dhe ndryshuam. Na calon harmonizimi në fazën sulmues, patëm 3/4 momente, por na mungoi goli, ndryshe nga Laci. Në kampionat s’ka ndeshje të lehta dhe të vështira. Besojmë deri në fund të marrim pikë me cdo skuadër. Fajet i marr unë i pari për këtë humbje.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.