Carlos Bacca shumë pranë firmës

0
SHPËRNDAJE

download
Carlos Bacca

West Ham United raporton se është shumë pranë firmës me sulmuesin kolumbian të Milan, Carlos Bacca. Megjithëse sipas agjentit të lojtarit, edhe PSG e Atletico Madrid ishin të interesuara, klubi anglez është 100% i sigurtë se Bacca do të zbarkojë në Angli.

Negociatat janë në nivele të avancuara tashmë dhe po punohet në detajet e kontratës. Bacca shënoi 18 gola për kuqezinjtë sezonin e shkuar në kampionat por pa ja dalë të ndihmojë ekipin të sigurojë një vend në kupat e Europës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.