Carlos Tevez bën autokritikë

0
SHPËRNDAJE

12049721_1137983609549686_5753528139192164170_n
Tevez dhe Ham në spital

Carlos Tevez e sakatoi Ezequiel Ham para pak ditëve në ndeshjen Boca – Argentinos Juniors, ndeshje në të cilën dygolëshi i ish-juventinit u harrua pas ndërhyrjes horror. Madje edhe pas asaj ndërhyrje Tevez nuk u duk fort të kishte ndonjë keqardhje të madhe, ndoshta ngaqë nuk e kishte kuptuar as vetë dëmin që i kishte shkaktuar kundërshtarit. E ashtu siç kishte premtuar, Tevez i kërkon falje dhe e viziton Ham në spital duke treguar anën e tij njerëzore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.