Cassano rikthehet tek Sampdoria

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Më në fund ka ardhur edhe firma. Antonio Cassano është zyrtarisht lojtar i Sampdorias. Ka qënë vetë klubi i Ferreros që ka e bërë zyrtar lajmin për arritjen e një marrëveshje mes palëve. Cassano rikthehet pas shumë sezoneve larg ekipit nga Genova, dhe tashmë do të mbrojë sërisht ngjyrat e Sampdorias. Ka qënë dëshira e presidentit Masimo Ferrero që e ka dashur me ngulm sulmuesin barez në ekip. Ai ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me ekipin e ri. Vetë Cassano u shpreh vetëm me dy fjalë : “Jam i lumtur, dhe gjithmon forza Sampi.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.