Shqipëria U21

Shqipëria U21

OPINION

nga:SportEkspres

nga:Gjergji Stefa

nga:Besnik Dizdari

Sport SHQIPTARIA

Kosova mori vetëm një pikë në rrugëtimin e parë të saj në eliminatoret e një aktiviteti të rëndësishëm futbollistik, por për sulmuesin Rashica, paraqitja...

Përfaqësuesja A e Kosovës është grumbulluara para ndeshjes miqësore që do ta zhvillojnë me Letoninë. Kosova ka mbajtur edhe stërvitjen e parë në stadiumin ‘Rexhep...

Jo vetëm Sabjen Lilaj. Skënderbeu shërben si trampolinë për t’u grumbulluar me kombëtaren dhe përfaqësuar atë edhe për një tjetër futbollist dhe ai është...

Na ndinqi

16,100TifozëtSi
28NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem