Quizz

Quizz

Sport SHQIPTARIA

Europa League / Skënderbeu dhe Shkëndija, janë ato skuadrat që mbajnë lart flamurin shqiptar në Europë. Një fitore e pastër dhe një ndeshje perfekte...

Shkëndija kualifikohet për në turin e tretë paraeliminator të Ligës së Evropës. Klubi tetovar barazoi 1-1 me HJK-në dhe me rezultat të përgjithshëm në dy...

Të jesh trajner i një klubi grek kur je shqiptar nuk është aspak e lehtë. Aq më tepër kur merr drejtimin e Olimpiakos-it, një...

Na ndinqi

15,750TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem