Champions League

Champions League

Sport SHQIPTARIA

Edhe pse vetë Dejvi Bregu e mohon, në klubin e Skënderbeut janë të sigurt se kanë blerë kartonin e futbollistit te Luftëtari. Në fakt, vetë...

Një “derbi” Milan-Inter në… Turqi. Një ish-lojtar i Interit, Ze Maria dhe një ish i kuqezinjve, Kosmin Kontra, janë takuar sërish me njëritjetrin. Kësaj...

Shkëndija e Tetovës ka nisur përgatitjet për këtë vit të ri duke prezantuar edhe tre futbollistë të rinj që i shtohen grupit për 2018....

Na ndinqi

16,183TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem