Kategoria e Parë

Kategoria e Parë

Sport SHQIPTARIA

Një nga moderatoret më simpatike sportive Bora Zemani është shumë e ndjekur dhe e komentuar jo vetëm për punën e saj si gazetare, por...

Shkëndija u kualifikua në gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë duke vazhduar të ëndërrojë fitimin e të dy trofeve në këtë sezon. Ibraimi ishte thjesht...

Kosovë/ Bledi Shkëmbi ka vendosur që të vazhdojë të qëndrojë në drejtimin e skuadrës së Lirisë së Prizrenit. Trajneri nuk kishte kursyer kritikat ndaj...

Na ndinqi

16,220TifozëtSi
29NdjekësitNdjek
3AbonentëPajtohem