Kupa e Shqiperisë

Kupa e Shqiperisë

OPINION

nga:Xhulio Zeneli

nga:minuta90.com

nga:ADRIATIK R.DOSTI

Sport SHQIPTARIA

Milot Rashica po bën mirë në Holandë me Vitesen, ndaj për të ka pasur interes nga klube të ndryshme dhe një nga emrat për...

Basketboll / Brad Greenberg do të jetë trajner i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll. Kosova është bërë me trajner të ri. Ai është amerikani, Brad...

Fituesja e të Artës në Lojërat Olimpike që u mbajtën vitin e kaluar në Brazil, Majlinda Kelmendi ka fituar të artën edhe në Kampionatin...

Na ndinqi

15,007TifozëtSi
24NdjekësitNdjek
1AbonentëPajtohem