Superiorja

Superiorja

Sport SHQIPTARIA

Futbollisti kosovar, Milot Rashica, po ndiqet me shumë interes në Holandë dhe nga ekipi më i madh i vendit të futbollit total, Ajaksi. Lajmi...

Edhe pse vetë Dejvi Bregu e mohon, në klubin e Skënderbeut janë të sigurt se kanë blerë kartonin e futbollistit te Luftëtari. Në fakt, vetë...

Një “derbi” Milan-Inter në… Turqi. Një ish-lojtar i Interit, Ze Maria dhe një ish i kuqezinjve, Kosmin Kontra, janë takuar sërish me njëritjetrin. Kësaj...

Na ndinqi

16,211TifozëtSi
28NdjekësitNdjek
3AbonentëPajtohem