Sporte të Tjera

Sporte të Tjera

OPINION

nga:#superliga_shqiptare79

nga:Fatmir Mëneri

Sport SHQIPTARIA

Liria vazhdon të përforcohet, sepse sot ka prezantuar edhe dy emra të rinj, të dy në Superioren shqiptare sezonin e shkuar. Klubi nga Prizreni ka...

Superiorja/ Kukësi vazhdonte të ishte në pritje të Izair Eminit, me bindjen se sulmuesi do të kthehej në skuadër edhe pse kishte çuar “divorcin”...

Merkato/ Mesfushori shqiptari, Pajtim Kasami, ka gjetur skuadër të re. Ai është larguar nga Olympiakosi dhe karrierën do të vazhdojë te Sion. Marrëveshja është për tri...

Na ndinqi

15,952TifozëtSi
28NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem