Sporte të Tjera

Sporte të Tjera

Sport SHQIPTARIA

Ishte menaxheri i njohur Andi Matraxhiu i cili bëri publik transferimin e lojtarit. Olsi Teqja nuk shkon te Partizani, por në Maqedoni te Shkëndija e...

Superkupa e Europës / Shkupi dhe stadiumi “Telekom Arena” (Filipi i Dytë) do të jenë, më 8 gusht, në qendër të vëmendjes së botës...

Kosovë / E pabesueshme, por e vërtetë. Trajneri që ngjiti Vëllanzimin në Vala Superligë, Arsim Gojani, ndahet me klubin. Është klubi gjakovar që ka...

Na ndinqi

15,702TifozëtSi
26NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem