Çeki/ Herolind Shala shënon edhe në Kupë

0
SHPËRNDAJE

Ka rezultuar shumë më e vështirë nga sa pritej raundi i 1/16 i Kupës së Çekisë për Liberec që i janë dashur penalltitë të kalojë amatorët e Varnsdorf pas barazimit 2-2 në kohën e rregullt. Dhe nga pika e bardhë nuk ka gabuar Herolind Shala që i jep kualifikimin për në tetëshe ekipit të Slovan Liberec.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.