Çeki: Tifozja seksi nxjerr gjoksin gjatë lojës (video)

0
SHPËRNDAJE

Ndodh në ndeshjen e kësaj jave mes Mlada Boleslav dhe Sparta Prague në kampionatin çek ku gjatë goditjes së këndit duket qartë një tifoze e ekipit mik të Spartes që ngre lart bluzën duke treguar gjoksin e saj. Kështu ajo po bënte tifozllëk për Spartën që ishte në sulm por vetëm sa shpërqëndron tifozët rreth saj dhe komentatorin e ndeshjes. Rezultati i ndeshjes? Fitoi Sparta 4-2.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.