Çekiçi titullar, Lokomotiva thyhet brenda

0
SHPËRNDAJE

Endri Çekiçi
Endri Çekiçi

Lokomotiva e Zagrebit nuk po arrin të fitojë në kampionat teksa pas katër javësh ka regjistruar dy humbje e dy barazime.

Sonte u përball me Osijek në shtëpi, dhe në dy raste kaloi në avantazh në pjesën e dytë, porn ë të dy rastet u barazua dhe në fund u gjend në disavantazh 2-3 duke humbur.

Nga shqiptarët u aktivizua vetëm Çekiçi, ndërsa Grezda e ndoqi gjithë ndeshjen nga stoli. Prenga vijon të mungojë, pasi akoma nuk është rikuperuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.