Celina rikthehet me super gol ndaj Liverpool (Video)

0
SHPËRNDAJE

Bersant Celina
Bersant Celina

Legjionarët/ Talenti kosovar po vazhdon me paraqitje fantastike para ardhjes së trajnerit të ri të Manchester Cityt, Pep Guardiolës, i cili njihet për zbulimin dhe avancimin e futbollistëve të rinj. Lojtari i përfaqësues së Kosovës ka shënuar gol të bukur në fitoren 2:0 të U-21 të Citizens ndaj Liverpoolit. Celina e pranoi mirë një top, ku më pas kaloi edhe portierin e Liverpoolit dhe arriti të shënoi golin e dytë të Citizens. Ky njëkohësisht ishte edhe goli i rezultatit përfundimtar, atij prej 2:0 për Cityn. /Telegrafi/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.